sobota, styczeń 16, 2021

NASZA SZKOŁA W CZASIE PANDEMII


 BEZPIECZNE FERIE 2021

Kliknij w bałwanka, aby zobaczyć prezentację


 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW CZŁOWIEKA

Obejrzyj prezentacje naszych uczniów

 


BRALIŚMY UDZIAŁ W AKCJI "SZLACHETNA PACZKA"

Już po raz drugi Szkoła Podstawowa w Sierakowicach wzięła udziału w akcji „Szlachetna Paczka”. Doświadczeni zeszłoroczną, bardzo pozytywną reakcją rodzin naszych uczniów oraz ich deklaracją pomocy we wspólnym tworzeniu tego dzieła, w tym roku postanowiliśmy obdarować dwie starsze osoby. Koordynator akcji pani Anita Kulot wraz z pomocą dyrekcji, grona pedagogicznego, całego personelu szkoły oraz dzięki hojności rodzin naszej społeczności szkolnej zgromadzili pokaźną ilość darów.

Kliknij, aby czytać dalejMATEMATYCZNY KALENDARZ ADWENTOWY

"W tym roku konkurs Matematyczny Kalendarz Adwentowy odbędzie się w formie online. Codziennie od 1 do 24 grudnia o 5 rano będzie aktywne kolejne okienko w kalendarzu z zadaniem konkursowym. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie wszystkich uczniów naszej szkoły. Odpowiedzi do zadań raz w tygodniu proszę wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w tytule proszę wpisać kalendarz adwentowy.

 Adres linku: https://view.genial.ly/5fbbdb98a5becd0d0048474d/presentation-kalendarz-adwentowy-2020

 Katarzyna Gibajło


  

Rozwiąż "misiowy test" kliknij w obrazek powyżej

 

 BIEŻĄCE INFORMACJE

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sierakowicach informuje, że z dniem 9.11.2020 r. do odwołania, szkoła przechodzi w tryb zdalnego nauczania dla klas 1- 8.

Wszelkie informacje dotyczące tej formy prowadzernia zajęć dostępne będą w Dzienniku Elektronicznym Librus

 


 ZARZĄDZENIE DYREKCJI SZKOŁY DOTYCZĄCE PROCEDUR

SZKOLNE PROCEDURY W OKRESIE PANDEMII

REGULAMIN ORGANIZACJI ZDALNEGO NAUCZANIA

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Witamy na oficjalnej stronie Szkoły

Uczniowie w ramach zajęć dydaktycznych mają możliwość uczestnictwa w zajęciach nauki języka niemieckiego i angielskiego. Szkoła stwarza możliwości atrakcyjnego spędzania czasu oraz rozwijanie własnych zainteresowań poprzez organizację zajęć pozalekcyjnych: plastyczno-muzycznych, teatralnych, regionalnych, przyrodniczych, polonistycznych, dziennikarskich, językowych, sportowych, biblijnych.

Redagujemy gazetkę „Wieści szkolne” oraz stale aktualizowaną kronikę szkolną. Szkoła posiada stronę internetową (www.spsierakowice.pl) oraz profil na Facebooku, gdzie umieszczamy wiele ciekawostek i informacji dotyczących życia szkoły, zdjęcia z imprez szkolnych, dokumenty dotyczące bieżącego funkcjonowania placówki.

W Szkole propagujemy historię i kulturę naszego regionu.

Nasza szkoła włączyła się w akcję "Mleko piję, świat podbiję", której celem jest spożywanie przez uczniów produktów mlecznych. Realizujemy akcję „Owoce w szkole” dla klas I-V.

Rokrocznie organizowane są wyjazdy śródroczne - tzw. "Zielona Szkoła”, wycieczki, wyjazdy do filharmonii, teatru, kina, muzeum.

Prowadzimy liczne akcje o charakterze charytatywnym, ekologicznym.

Poprzez organizację licznych imprez skierowanych do społeczności lokalnej szkoła promuje swój pozytywny wizerunek na zewnątrz.

Informacje o swojej działalności Szkoła zamieszcza w lokalnej gazecie „Miasteczko”.

W swojej działalności statutowej Szkoła ściśle współpracuje z Radą Rodziców oraz władzami i środowiskiem lokalnym.

Nasza szkoła jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki wszystkim dzieciom, które do nas przyjdą. Dbamy o to, aby rodzice byli usatysfakcjonowani jakością i fachowością naszych działań oraz efektami kształcenia i wychowania.